Снимка chernomorepfc.bgФутболни таланти на Черно море взеха гръмка победа на чужд

...

Таланти на моряците бият в Монтана с 4:1

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни гении на Черно море взеха гръмка победа на непознат терен. Черно море победи с 4:1 при гостуването си на Монтана в мач от 27-ия кръг на Елитната група до 19 години. Домакините откриха резултата още в първата минута. В 38-ата минута Мартин Милушев получи пас зад тила на бранителите, преодоля вратаря и осъществя за 1:1.

В рамките на три минути след почивката “моряците ” направиха резултата 3:1. Първо Мартин Милушев откри Радослав Златев в наказателното поле, който не сгреши за 1:2. Веднага по-късно Петър Иванов с прострелно подаване отдясно прати топката в Николай Златев, който вкара за 3:1. В 58-ата минута след центриране от фаул, Росен Стефанов продължи топката към Наско Янков, който с крайник оформи крайния резултат.

В идващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас, написа chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море:  Стефан Петков, Берк Джевдет, Росен Стефанов, Наско Янков, Златин Станков, Калин Георгиев, Денислав Славов, Петър Иванов, Николай Златев, Мартин Милушев, Радослав Златев (Галин Григоров, Алекс Цеков, Павел Труфев, Теодор Тотев, Стелиян Чалъков, Иван Томов, Тони Иванов).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.